Organique

IKONA

Łóżko Organique

Produkt stworzony do sypialni z charakterem. Łóżko Organique potrzebuje miejsca i odpowiedniego otoczenia. To wszystko z powodu jego dzikiej natury i charakterystycznego designu. Użyj swojej wyobraźni i skomponuj z betonem, stalą czy solidnym drewnem. A może wolisz postawić na miedziane rurki i podłogę z żywicy? Twoja wyobraźnia nie ma granic. Wiemy, że świetnie sobie poradzisz i wykreujesz przestrzeń, która podkreśli najlepsze cechy Organique.

Stwórz swoje łóżko

KOLOR, ROZMIAR, WEZGŁOWIE - TY DECYDUJESZ!

3 rozmiary dopasowane do materaców dwuosobowych

Wybierz swój kolorZ oparciem czy bez?

W zestawie otrzymujesz 2 przezroczyste wezgłowia. Możesz ustawić je na jeden z dwóch sposobów. Możesz także nie korzystać z nich wcale. Dzięki wygodnemu systemowi, montaż wezgłowia jest szybki i nie wymaga żadnych narzędzi. A co najważniejsze – wezgłowie można regulować osobno dla obu stron łóżka. Dla Waszej wygody.

Płaski

Nie potrzebujesz oparcia? Użyj drewnianej płytki i zakryj otwór na wezgłowie.

Niski

Ustawiając zagłówek poziomo uzyskasz wezgłowie o wysokości 30cm.

Gie El łóżka do sypialni łóżko ORGANIQUE bed bedroom

Wysoki

Przy ustawianiu wezgłowia pionowo uzyskasz 50cm oparcia. Wykorzystaj dwie drewniane płytki, aby zagłówek nie przesuwał się.

Poznaj całą rodzinę Organique

Bezpieczna wysyłka w dowolne miejsce na świecie

Łóżko ORGANIQUE wysyłamy w drewnianej skrzyni, aby zapewnić bezpieczeństwo każdego elementu. Dzięki temu Twoje nowe łóżko dotrze do Ciebie w idealnym stanie.

darmowa dostawa na terenie Unii Europejskiej

bezpiecznie spakowany produkt

dostawa w dowolne miejsce na świecie

Read in enEnglish